"Szczęscie to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli"
- Albert Schweitzer

Fundacja Trzeba Żyć   >   Jak możesz nam pomóc?   >   Wolontariat

Wolontariat

Zaproszenie do współpracy


   XX wiek obfitował w wiele ważnych wydarzeń, które na zawsze utkwiły ludziom w pamięci. Rozwija się cywilizacja, urbanizacja oraz fascynacja techniką. Wszystko byłoby w porządku, bowiem świat musi się rozwijać, jednak okazuje się, że w tym pędzie ku nowoczesności zgubiliśmy gdzieś nasze człowieczeństwo, a także moralność. Naszym życiem zaczął rządzić pieniądz, okazuje się że pogoń za dobrami materialnymi oraz zdobyczami technicznymi to określenie naszego bytu. W ten sposób życie traci na swym prawdziwym znaczeniu. 

Jak dobrze, że „szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli". 

Zatem dla wszystkich którzy chcą pomagać, życzymy aby bilans dobra wychodził zawsze na plus a ,,zyski" będą miały wtedy najpiękniejszy na świecie wymiar — serca: liczony w uśmiechu, wdzięczności, miłości, przyjaźni, bliskości. Jesteśmy grupą osób która przeanalizowała nie tylko potrzeby ale również i możliwości rozwojowe naszej małej społeczności. Dzięki naszej woli, oraz wyznawanym przez nas wartościom jesteśmy w stanie tworzyć i pomagać. Strategia działania naszej Fundacji zakłada nawiązywanie partnerstw. Więcej można zrobić wspólnymi siłami. Zapraszamy zatem chętnych do współpracy przy tworzeniu i realizacji projektów. 

Mikołaj Korotko

Prezes Fundacji "Trzeba Żyć"

Chciałbyś włączyć się w wolontariat krótkoterminowy, a może chcesz pomóc będąc wolontariuszem stałym?
Nasi wolontariusze wspierają nas na co dzień podczas wydarzeń programowych, zajmują się organizacją i animacją wydarzęń oraz opieką nad naszymi gości podczas koncertów, wykładów, debat czy konferencji naukowych. Wolontariuszy angażujemy również do pomocy w artystycznych projektach takich jak spektakle i warsztaty plastyczne. A może masz jakieś szczególne umiejętności albo chciałbyś rozwijać swoją pasję? Daj znać co możesz nam zaoferować - jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

Co możemy Ci zaoferować?

Jak się z nami skontaktować?

Wyślij nam wiadomość na nasz adress email fundacja@trzebazyc.pl . Odezwiemy się do Ciebie i zaprosimy na rozmowę.